Please make sure that, your allow_url_include is on and location is correct. Also make sure your location is current. Verify your location from here https://openweathermap.org/find MOD_SPWEATHER_ERROR_PLATFORM_OPENWEATHERMAP

Paella za 10.000 ljudi in preobrat za zmago Atletico Madrida

Nogometaši Atletico Madrida so s tremi zadetki v drugem polčasu nadoknadili zaostanek enega gola in dobili tekmo desetega kroga španskega prvenstva proti Leganesu.

To je bila prva od treh tekem, na katerih zaradi kazni ni bilo navijačev Atletico Madrida na južni tribuni stadiona Metropolitano. Tam je zgolj sameval napis "We love football".

V luči kazni zaradi neprimernih dejanj navijačev na tekmi z Real Madridom pred tedni so se pred tekmo zbrala društva navijačev Atletico Madrida iz različnih koncev Španije. Pred stadionom je klub pripravil paello za 10.000 ljudi.

Tekma se ni začela po željah domačih navijačev. Leganes je po dobre pol ure igre povedel z močnim strelom Yvana Neyouja, ob katerem je bil brez moči tudi vratar Jan Oblak.

Diego Simeone je v nadaljevanju vendarle prebudil svoje varovance. Alexander Soerloth je izenačil v 69. minuti, Antoine Griezmann je v 81. zadel za 2:1, Norvežan pa je svoj drugi zadetek za 3:1 zabil globoko v sodniškem podaljšku.

S peto zmago Atletico Madrid ostaja na tretjem mestu. Ima štiri točke zaostanka za Real Madridom, ki je v soboto zmagal v Vigu z 2:1, ter Barcelono, ki bo danes zvečer gostila Sevillo.

Stadion.si je spletni portal, namenjen promociji aktivnega načina življenja. Poleg informacij o aktivnem načinu življenja so vam na voljo tudi novice s področja športa, gospodarstva, turizma ter zdravja.