Please make sure that, your allow_url_include is on and location is correct. Also make sure your location is current. Verify your location from here https://openweathermap.org/find MOD_SPWEATHER_ERROR_PLATFORM_OPENWEATHERMAP

Črnigojeva Venezia izgubila, zmaga Interja v Rimu

Venezia Domna Črnigoja je v 8. krogu italijanske nogometne lige izgubila proti Atalanti z 0:2. Branilec naslova Inter je v gosteh pri Romi zmagal z 1:0.

Benečani, pri katerih Črnigoj ni dobil priložnosti za igro, so se v zaostanku znašli že v sedmi minuti po golu Maria Pašalića, končni izid pa je v 47. minuti postavil Mateo Retegui, ki je že pri osmih zadetkih v sezoni.

Roma je v večerni tekmi gostila Inter, slednji pa je povedel v 60. minuti, zadel je Lautaro Martinez, to pa je bil tudi končni izid.

Pred tem je vodilni Napoli v gosteh premagal Empoli z 1:0, edini gol je v 63. minuti z bele pike dosegel Hviča Kvarachelia. Lecce je proti Fiorentini izgubil kar z 0:6, potem ko je od 43 minute igral z igralcem manj, A takrat je že zaostajal z 0:2. Po dva gola sta sicer prispevala Danilo Cataldi in Andrea Colpani. Cagliari je proti Torinu slavil s 3:2.

V soboto so nogometaši Udineseja gostovali pri Milanu. Slednji je bil boljši z 1:0. Milančani so zmagali po tem, ko je že v 13. minuti zmagoviti gol dosegel Samuel Chukwueze. V 29. minuti pa je bil igralec domačih Tijjani Reijnders izključen, potem ko je v priložnosti za zadetek naredil prekršek nad Sandijem Lovrićem. Slovenski reprezentant je sicer za videmsko ekipo igral do 70. minute, Jaka Bijol pa je igral celo tekmo.

V Torinu sta se merila Juventus in Lazio, zmagal je prvi z 1:0. Čeprav so domači po izključitvi Alessia Romagnolija od 24. minute igrali z igralcem več, jim je zmago zagotovil šele avtogol Maria Gile v 85. minuti.

Pred tem sta se Como in Parma razšla z 1:1, Genoa in Bologna pa z 2:2, pri čemer je za domače Andrea Pinamonti dosegel oba gola, drugega za točko v 85. minuti.

V ponedeljek bo še obračun Verone in Monze.

Na lestvici ima Napoli na vrhu 19 točk, Inter je pri 17, Juventus pri 16, 14 točk ima Milan, sledijo pa Fiorentina, Atalanta, Lazio in Udinese s po 13 točkami.

Stadion.si je spletni portal, namenjen promociji aktivnega načina življenja. Poleg informacij o aktivnem načinu življenja so vam na voljo tudi novice s področja športa, gospodarstva, turizma ter zdravja.