Please make sure that, your allow_url_include is on and location is correct. Also make sure your location is current. Verify your location from here https://openweathermap.org/find MOD_SPWEATHER_ERROR_PLATFORM_OPENWEATHERMAP

Kopitarjevim kraljem šesti zaporedni poraz v ligi NHL

Slovenski hokejski zvezdnik Anže Kopitar je s svojimi Los Angeles Kings v severnoameriški ligi NHL gostoval pri Tampa Bay Lightning in tudi tokrat ostal praznih rok. Floridčani so na domačem ledu zmagali s 3:2 po podaljšku ter kraljem prizadejali še šesti zaporedni poraz. Kopitar je tokrat ostal brez točk in se ni vpisal med strelce ali podajalce.

Kralje je pokopal Nick Perbix, ki je bil uspešen v tretji minuti podaljška. Prva tretjina je minila brez zadetkov. Kralji so nato po drugi tretjini vodili z 2:0, zadela sta Phillip Danault in Matt Roy, pri obeh je bil podajalec Trevor Moore. A so se Floridčani vrnili in v tretji tretjini nadoknadili zaostanek ter izsilili podaljšek. Za domače sta zadela Tyler Motte in Brandon Hagel. Vratar Andrej Vasilevskij je zaustavil 20 strelov Kraljev.

Pri gostih je Cam Talbot zbral 26 obramb.

"Mislim, da bomo poiskali izhod iz tega položaja, v katerega smo se potisnili," je dejal trener kraljev Todd McLellan. "Mislim, da se samozavest ne more zapraviti kar tako. Tako kakor s svojimi igrami postaneš samozavesten, tako tudi igraš brez samozavesti."

Kralji ostajajo na Floridi. V noči s četrtka na petek bodo igrali v gosteh pri Florida Panthers.

Stadion.si je spletni portal, namenjen promociji aktivnega načina življenja. Poleg informacij o aktivnem načinu življenja so vam na voljo tudi novice s področja športa, gospodarstva, turizma ter zdravja.