Please make sure that, your allow_url_include is on and location is correct. Also make sure your location is current. Verify your location from here https://openweathermap.org/find MOD_SPWEATHER_ERROR_PLATFORM_OPENWEATHERMAP

Hokejisti ekipe RST Pellet Celje so premagali mlado ekipo Salzburga z 8:5

Celjani so dosegli peto zmago (po slabem začetku sezone imajo sicer tudi štiri poraze), kar jih zdaj na lestvici uvršča na sedmo mesto s 14 točkami.

Potem ko so na prejšnjem dvoboju prav tako v gosteh po kazenskih strelih premagali Cortino s 3:2, so niz zmag nadaljevali tudi danes. Strelci v obeh ekipah so bili zelo razpoloženi, Celjani pa so že po treh minutah vodili z 2:0, zadela sta Jure Povše in Danil Carkovski. Po znižanju domačih je Carkovski zadel še v 19. minuti, takoj na začetku druge tretjine pa je izkoristil še igralca več in poskrbel že za 4:1.

A se domači niso predali, z dvema goloma ob "power playih" in še enim ob izenačenih močeh je bil izid v 34. minuti 4:4. Vseeno pa so na drugi odmor s prednostjo odšli Celjani, za novo vodstvo je zadel Jakob Bernard.

Gol Ahmeta Jakupovića v zadnji tretjini je gostom spet zagotovil višje vodstvo, ne pa še mirne končnice, saj je Salzburg še zapretil z znižanjem na 5:6. Nato pa je na nov naskok z dvema goloma poskrbel razpoloženi Carkovski s četrtim zadetkom tega večera za vodstvo s 7:5, piko na i pa je v zadnji minuti postavil še Mikuš Mintautiškis.

Naslednja tekma celjsko ekipo čaka v nedeljo, ko bo gostila Merano.

Stadion.si je spletni portal, namenjen promociji aktivnega načina življenja. Poleg informacij o aktivnem načinu življenja so vam na voljo tudi novice s področja športa, gospodarstva, turizma ter zdravja.