Please make sure that, your allow_url_include is on and location is correct. Also make sure your location is current. Verify your location from here https://openweathermap.org/find MOD_SPWEATHER_ERROR_PLATFORM_OPENWEATHERMAP

Celjani premagali Cortino

Hokejisti ekipe RST Pellet Celje so v tekmi alpske lige v gosteh po kazenskih strelih premagali Cortino s 3:2 (0:1, 1:1, 1:0; 1:0).

Celjani so v prejšnji tekmi doma klonili z Vipitenom, potem ko so že vodili s 3:0, so na koncu izgubili s 4:6. Danes so potek tekme obrnili, saj so bili sami tisti, ki so lovili in uspešno ujeli tekmece.

V drugi tretjini je z igralcem več zadel Maks Bukovec, a so domači še v tem delu igre spet vodili. V zadnji tretjini je Cortina zadržala vodstvo do 59. minute. Celjani so poldrugo minuto pred koncem iz vrat potegnili Jako Gajška, igralca več v polju pa je 20 sekund pozneje izkoristil Bohdan Panasenko.

Dve točki je Celjanom nato zagotovil edini uspešni izvajalec Tian Hebar.

Celjsko moštvo je sicer nastopilo oslabljeno, iz ekipe so sporočili, da bo zaradi poškodbe gležnja dlje časa manjkal Miha Logar, vratar Jakob Brandner in napadalec Jure Povše pa sta današnjo tekmo izpustila zaradi bolezni in poškodbe.

Naslednja tekma celjsko ekipo, ki je zdaj z 11 točkami na osmem mestu, čaka v petek, ko bo gostovala pri mladi salzburški ekipi.

Stadion.si je spletni portal, namenjen promociji aktivnega načina življenja. Poleg informacij o aktivnem načinu življenja so vam na voljo tudi novice s področja športa, gospodarstva, turizma ter zdravja.