Please make sure that, your allow_url_include is on and location is correct. Also make sure your location is current. Verify your location from here https://openweathermap.org/find MOD_SPWEATHER_ERROR_PLATFORM_OPENWEATHERMAP

Tekma Jošta Zakrajška na EP zaradi neurja v nedeljo

Slovenski kajakaš na mirnih vodah Jošt Zakrajšek bo na evropskem prvenstvu v Münchnu v maratonu na 5000 m nastopil v nedeljo, saj so bile zadnje tri današnje tekme v regatnem centru zaradi izjemno močnega naliva odpovedane in prestavljene, so sporočili organizatorji.

Anja Osterman je pred tem v finalu na 200-metrski razdalji osvojila srebrno medaljo. Za Emmo Jorgensen iz Danske je zaostala 0,213 sekunde. V nedeljo Ostermanovo ob 13.21 čaka še veliki finale na 500 metrov.

Jošt Zakrajšek je štiri ure pred svojim sprva predvidenim drugim nastopom v finalu B osvojil peto mesto na 1000 metrov. Poleg Zakrajška in Ostermanove je danes nastopil tudi Rok Šmit, ki je bil v svoji polfinalni skupini sedmi na 200 metrov in se ni prebil v nedeljski finale.

Stadion.si je spletni portal, namenjen promociji aktivnega načina življenja. Poleg informacij o aktivnem načinu življenja so vam na voljo tudi novice s področja športa, gospodarstva, turizma ter zdravja.