Please make sure that, your allow_url_include is on and location is correct. Also make sure your location is current. Verify your location from here https://openweathermap.org/find MOD_SPWEATHER_ERROR_PLATFORM_OPENWEATHERMAP

Rokometaši Misterala iz Krškega so premagali Urbanscape Loko z 31:26

Novinci na prvoligaški sceni iz Posavja so osvojili drugi par točk v ligi NLB. Po zmagi nad tekmeci iz Ivančne Gorice v drugem krogu so danes ugnali še Škofjeločane, ki so v Krškem doživeli četrti poraz.

V 37. minuti je bilo 20:20, nato pa so izbranci domačega trenerja Aleša Sirka naredili delni izid 4:0 in v 43. minuti povedli s 24:20.

V prelomnih trenutkih dvoboja niso popustili. Po srčni in bojeviti predstavi so strli odpor Škofjeločanov, ki so v tej sezoni - predvsem to velja na domačem igrišču - znali presenetiti, med drugim so odščipnili točki zadnjim prvakom iz Velenja in podprvakom iz Trebnjega.

V domači zasedbi sta v napadu blestela Jan Hočevar in Andrej Jankovskij, ki sta dosegla po osem golov, v vratih pa Luka Zupančič, ki je zaustavil kar 17 strelov. Marko Ribić je za gostujočo dosegel šest, Aljaž Jesenko pa pet zadetkov.

Zasedba iz Krškega bo v prihodnjem krogu gostovala v Novem mestu, škofjeloška bo gostila Jeruzalem Ormož. Obe tekmi bosta 2. novembra.

* Športna dvorana, gledalcev 296, sodnika: Murčehajič in Kastelic.
* Misteral Krško: Zupančič, Sredanović, Colner, Pejović, Sobotič 5, Hočevar 8 (1), Baznik 3, Sikošek Pelko, Novak 2, Romih 2, Ferenčak 2, Stevović 1, Jankovskij 8 (4), Dosedla.
* Urbanscape Loka: Grudnik, Juričan, Stopar, Dolenc 2 (1), Ribić 6, Mali 1, Poje 2, Peternel, A. Jesenko 5 (2), Kocbek 1, Strehar 2, Batagelj 4, M. Jesenko 1, Lokar, Hriberšek 1, Šebalj 1.
* Sedemmetrovke: Misteral Krško 5 (5), Urbanscape Loka 5 (3).
* Izključitve: Misteral Krško 8, Urbanscape Loka 16 minut.
* Rdeča kartona: Ferenčak (12.), Dolenc (57.).

Stadion.si je spletni portal, namenjen promociji aktivnega načina življenja. Poleg informacij o aktivnem načinu življenja so vam na voljo tudi novice s področja športa, gospodarstva, turizma ter zdravja.