Trimo Trebnje - Urbanscape Loka 30:25

Rokometaši trebanjskega Trima so v tekmi 3. kroga lige NLB premagali Urbanscape Loko s 30:25 (16:11).

* Dvorana OŠ Trebnje, sodnika: Palačković, Backović.
* Trimo Trebnje: Slatinšek Jovičić 7, Višček 3, Jurečič 1, Radojković 7, Grčo, Čudič, Kotar, Potočnik 1, Miklavec 1, Redek, Grbič 2, Ivanović 2, Glavaš 6 (4), Krešić 1, Ćorsović 2.
* Urbanscape Loka: Jakac, Belič Pfajfar, Dolenc 1, Cingesar, Mali 5, Križaj 3, A. Jesenko 1, Damjanović, Batagelj 1, Nikolić 4, M. Jesenko 7, Klemenčič 1, Šilc, Juričan, Atanasov 2.
* Sedemmetrovke: Trimo Trebnje 5 (4), Urbanscape Loka 1 (1).
* Izključitve: Trimo Trebnje 8 minut, Urbanscape Loka 8 minut.
* Rdeči karton: /.

V obračunu ekip, ki v prvih dveh krogih nista doživeli poraza, so bili danes prepričljivo boljši Trebanjci in so s tretjim parom točk ostali na vrhu lestvice.

Le na začetku so gostje povedli in bili zraven do 3:3, potem pa so domači pobegnili in večji del prvega polčasa ohranjali razliko treh ali štirih zadetkov.

Tik pred polčasom so jo povečali na pet, v nadaljevanju pa ostali na približno enakih obratih. Razlika se je počasi, a vztrajno povečevala, tako so igralci Trima deset minut pred koncem vodili za osem zadetkov (24:16), do konca pa nato lahko tudi nekoliko spustili ritem, a tekmecem na manj kot pet golov niso dovolili.

Pri zmagovalni ekipi je največ golov, sedem, dosegel Mihajlo Radojković, enega manj pa Filip Glavaš. Pri gostih pa je bil najbolj učinkovit prav tako s sedmimi goli Matevž Jesenko.

V naslednjem krogu bodo Trebanjci igrali v Ivančni Gorici, Škofjeločani bodo gostovali pri Krki.